Met mooi zomers weer is er niets fijners dan heerlijk buiten spelen. Met water, rondom een badje of op het strand. Zelfs in de schaduw wordt de tere kinderhuid tijdens het spelen behoorlijk blootgesteld aan schadelijke UV-straling. Om je, als ouder, nergens zorgen over te hoeven maken is UV-(zwem)kleding de fijnste manier van beschermen. Solamigos biedt kleding van hoogwaardige kwaliteit UVP 50+ UV-bescherming. De stoffen zijn getest en voldoen aan de Australian Standard AS/NZS 4399:1996 for Sun protective clothing. Daarnaast hebben de stoffen die Solamigos gebruikt Oekotex Standard 100 certificering, waardoor het veilig gemaakt is voor mens en milieu.
Deze UV-suit met Flowers is uitermate geschikt om in spelen en kruipen. Het bedekt het hele lichaam omdat het babyhuidje op geen enkele plek gewend is aan UV-straling. Het pak bestaat uit 1 stuk waardoor het het lichaam helemaal omsluit zonder af te kunnen zakken of op te kunnen kruipen tijdens het spelen.
| Merk | Solamigos |
|---|---|
| Soort | Jumpsuits, Zwemkleding |
| Gemaakt van | Nee |
| Organic | Nee |
| Keurmerken | Ökotex Standard 100 |
| Herkomst | Zweden |
| Maatinformatie | De maatvoering van Solamigos is goed op maat. Groter bestellen voor de zekerheid is niet aan te raden. |
Geen producten geselecteerd.
U hebt geen items in uw winkelwagen