Een übercute Brits pareltje: dit leuke merk dat we tegenkwamen. De Funky Dresses zijn niet alleen ontzettend schattig om je dochtertje mee te zien, ze stimuleren ook roleplay en verkleden. En met een paar leuke accessoires erbij is een outfit voor een verkleedfeestje ook meteen geregeld.
De Funky Fox Dress is gemaakt van een lichtgewicht corduroy dat ontzettend zacht en soepel aanvoelt. De jurk is in de zakken en aan de binnenkant afgewerkt met een soepel geweven katoen. Het jurkje is in de zomer op de blote huid te dragen en in de koudere seizoenen met een shirt eronder.
LET OP: de Funky Dresses van Wild Things worden op bestelling gemaakt. De levertijd op de jurkjes is dan ook ca. 3 weken. Mocht je het jurkje bestellen als onderdeel van een grotere bestelling, dan sturen we het jurkje in een aparte zending zodat je niet op de andere items hoeft te wachten. Je betaalt dan uiteraard maar 1x verzendkosten.
| Merk | Wild Things |
|---|---|
| Soort | Jurkjes |
| Gemaakt van | 100% katoen |
| Organic | Nee |
| Keurmerken | Nee |
| Herkomst | Groot-Brittanië |
| Maatinformatie | Kies de juiste maat door de borstlengte en breedte op te meten:
|
Geen producten geselecteerd.
U hebt geen items in uw winkelwagen