opc_loader

Wensenlijst

Schrijf je nu in en ontvang onze Mussenpost!

Longsleeve Raglan Horse

Maxomorra,100077/202303
24,90 14,94 U bespaart: 40%

maat_eu

Of betaal in 3 termijnen zonder extra kosten Meer info
Zet op wensenlijst
Voorraad
Voorraad:
  1  items
Beschrijving
Een lekker zittend shirt met een toffe print: Maxomorra combineert waar kids op zitten te wachten. Dit shirt met lange mouwen zit lekker en is perfect te combineren met een stoer spijkerbroekje of juist een fijne zachte broek. Net waar de wensen van je kind liggen.

Maxomorra valt normaal gesproken ruim, de Raglan longsleeves vallen echter kleiner dan de reguliere longsleeves. Geadviseerd wordt een dubbele maat groter te bestellen (bv. 92/98 wordt 98/104).

Koude sombere winters worden kleurrijk met de kleding van Maxomorra. Maxomorra produceert haar collecties met de allergrootste zorg voor comfort, kleurgebruik en kwaliteit voor de kinderen die het dragen. Daarnaast werken ze ook hard om ervoor te zorgen dat de levens van diegene die de kleding maakt ten goede gekeerd worden. Alle kleding is GOTS gecertificeerd: dit betekent dat het gemaakt is van biologisch katoen, veilig geverfd voor mens en milieu en dat er hoge eisen gesteld worden aan fairtrade handel.
Extra informatie
Maxomorra

Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items